O nás

Už nieje aktuálne ale čoskoro bude aktualizované!

Sme malá chovná stanica v srdci Žitného ostrova v Dunajskej Strede. Naším cieľom je odchovať krásne a zdravé mačičky tohto plemena, aby robili radosť všetkým, ktorí sa chcú venovať týmto úžastným stvoreniam. Máme tri mačky, dve z Čiech : Tiffany of Silkicat a Faith N Hope Azrag Bey, jednu z Francúzska: Izia de la Part des Anges a jedného kocúra z Ameriky: Rags2Riches Sunshine Kid.

Sme členmi základnej organizácie chovateľov mačiek „Lovecat“ v Bratislave.

Tiffany - Seal Colorpoint Ragdoll

Naše mačky žijú s nami v byte bez obmedzenia, ale majú aj izbu zariadenú iba pre nich. Napriek tomu sa radi vyvalujú v našej posteli. Na výbeh majú k dispozíci i zasieťkovaný balkón.

Kŕmime ich superprémiovými granulkami, ako : Almo nature, Aplaws, Royal Canine... Okrem granuliek dostanú aj surové kuracie, morčacie, králičie a hovädzie mäso, a konzervičky. Obľúbené maškrty sú plátkový syr, tvaroh, vaječný žĺtok a Gimpet tyčinky.

Ako doplnok výživy dostávajú pastu Calo-pet, na podporu immunity sirup Plerasan a pre krásne sfarbenie srsti vitamíny s morskými riasami.

Tiffany - Seal Colorpoint Ragdoll

Starostlivosť a čistota je tiež veľmi dôležitá. Každý týždeň im skontrolujem a čistím ušká, strihám nechtíky, viackrát prekefujem srsť, aby ju mali krásnu zdravú a vzdušnú. Kúpanie a fénovanie veľmi neobľubujú, ale pomaly si zvyknú.

Na začiatok o nás toľko, ale keď máte nejaké otázky, veľmi rada odpoviem každému.

Našu stránku budem pravidelne aktualizovať novinkami.

Teším sa, že ste navšívili našu stránku :)
Tiffany - Seal Colorpoint Ragdoll